Ukončení registrace a informace k závodu

(Aktualizováno 2.9.) On-line registrace na sobotní závod Šilheřovický šlaušek 2021 byla ukončena a probíha aktualizace startovní listiny na základě došlých plateb za startovné.

POZOR! Upozorňujeme, že na poslední chvíli muselo dojít ke změně na trati a část trasy nám byla neočekávaně ze strany vlastníků zamítnuta. Závod se tedy pojede na trati, která vychází z loňské trasy, ale její finální podoba bude vyznačena až v pátek, případně v den konání závodu. Při závodu tedy, prosíme, věnujte zvýšenou pozornost značení. Za vzniklé komplikace se omlouváme, ale správce lesů si tyto změny vynutil na poslední chvíli.

Bohužel jako každý rok i letos narážíme na problémy se zničeným, nebo schválně přemístěným označením, které působí komplikace nám všem a proto prosíme, abyste i na tuto skutečnost brali ohled.

Prezence a výdej startovních čísel na dětské závody bude probíhat v sobotu 4.9. od 9:00 do 9:45 a od 10:10 do 12:30 bude probíhat prezence a výdej startovních čísel na hlavní závod. Dodatečná registrace do vyčerpání kapacity závodu bude probíhat přimo v den konání závodu stylem: „kdo dříve přijde, ten jede.“ Startovné na místě činí 250 Kč na hlavní závod a 30 Kč na dětský. Na dětský závod zbývá pár posledních míst!

Rovněž upozorňujemem, že s účinností ode dne 1. září 2021 od 00:00 hod. do odvolání stále platí mimořádné opatření vlády, které mimo jiné stanovuje následující podmínky pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích:

  • a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2, s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
  • c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu; plné znění zde.

Z tohoto důvodu mějte prosím s sebou příslušné potvrzení o provedeném testu nebo certifikát o provedeném očkování a při registraci a prezenci dbejte zvýšených hygienických opatření a dodržujte dostatečný rozestupy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je adminpsk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.