Startovní listina 2017

(Aktualizováno 31.8.) Seznam přihlášených účastníku na 5. ročník závodu Šilheřovický šlaušek 2017, kteří splnili podmínky registrace a řádně uhradili startovné.

Jméno Příjmení Město/klub Kategorie
Lucie Platková Hlučín Ženy 40 km
Jana Veselá SK Bag Bike Ženy 40 km
Eliška Kubná Kobeřice Ženy 20 km
Zuzana Novotná Ostrava-Poruba Ženy 20 km
Marek Blokeš NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km
Vojtěch Bohuš Caramba! Team Muži 40 km
Viktor Břemek Bike team Hlučín Muži 40 km
Jan Čermák Bagbike Ostrava Muži 40 km
Stanislav Hafera Bělá Muži 40 km
Radim Janalík MT Klimkovice Muži 40 km
Tomáš Janalík MT Klimkovice Muži 40 km
Roman Janeček Caramba! Team Muži 40 km
Petr Josefus Bagbike Muži 40 km
Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km
Martin Klusek Dolní Lutyně Muži 40 km
Marcel Kopečný Krnov Muži 40 km
Tomáš Meisel NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km
Jiří Návrat Háj ve Slezsku Muži 40 km
Martin Novák Bohumín Muži 40 km
Dalibor Planka SK Bagbike Muži 40 km
Martin Rábl Ostrava Muži 40 km
Jakub Riedel JR Cyklosport Muži 40 km
Václav Riedel JR Cyklosport Muži 40 km
Cezary Solich Bojanow Muži 40 km
Tomáš Střebovský NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km
Adam Svěchovský Ostrava Muži 40 km
Tomáš Svoboda NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km
Pavel Sýkora Opava Muži 40 km
Tomáš Veselý SK Bag Bike Muži 40 km
Michal Zajíček Caramba! Team Muži 40 km
Michal Badaj Ludgeřovice Muži 20 km
Dušan Bariš Kopřivnice Muži 20 km
Petr Blokeš Šilheřovice Muži 20 km
Tomáš Březina BeerBoys CirCus Muži 20 km
Jaromír Chvalina Karviná Muži 20 km
Martin Diesl Karviná Muži 20 km
Martin Donát Karviná Muži 20 km
Daniel Dušek Vsetín Muži 20 km
Petr Frano BeerBoys CirCus Muži 20 km
Jiří Haladej Šilheřovice Muži 20 km
Marek Hon Mikebike Muži 20 km
Pavel Hradil X-TRAIL Orlová Muži 20 km
Marcel Hudeček Ludgeřovice Muži 20 km
Dalibor Janko VZS Ostrava Muži 20 km
Tomáš Jureček Cyklo Jureček Muži 20 km
Jindřich Kaňa Šilheřovice Muži 20 km
Radek Kerlin MTB Hard bike team Muži 20 km
David Kerlin Kappa CNC bike team Muži 20 km
Roman Krakovka Ludgeřovice Muži 20 km
Adam Krakowka Ostrava – Antošovice Muži 20 km
Filip Křenek Mikebike Lowelpro team Muži 20 km
David Kurka, Ing. Bike Team skvelej-mobil.cz Muži 20 km
Libor Mácha Šilheřovice Muži 20 km
Radek Měch Ostrava Muži 20 km
Martin Menšík MaMe Muži 20 km
Přemysl Mer Na půl cesty Muži 20 km
Petr Motyka Bike Team skvelej-mobil.cz Muži 20 km
Jakub Němec Bolatice Muži 20 km
Marcel Novakovský Cyklonovak Haibike Team Muži 20 km
Filip Osmanczik Dolní Benešov Muži 20 km
Michal Pavlovec Na půl cesty Muži 20 km
Tomáš Pěčka Ostrava Koblov Muži 20 km
Erich Petermann Ostrava Koblov Muži 20 km
Aleš Popek Karviná Muži 20 km
Michal Říha Šilheřovice Muži 20 km
Vojtěch Smolák Olomouc Muži 20 km
David Solák Rychvald Muži 20 km
Roman Tengler Neplachovice Muži 20 km
Jiří Tešnar Hlučín Muži 20 km
Tomáš Valach Bike Team skvelej-mobil.cz Muži 20 km
Vojtěch Voznička BIKE 2000 Muži 20 km
Zdeněk Voznička SK Jiří Team Ostrava Muži 20 km
Tomáš Wachtarczyk Los Amateros MTB Bílovec Muži 20 km
Zdeněk Wagner Olomouc Muži 20 km
Patrik Wanke Cyklonovak Muži 20 km
Zdeněk Žvaka Šilheřovice Muži 20 km
Beata Janková VZS Ostrava Dívky 6-10 let
Zuzana Veselá Mötorgang Dívky 6-10 let
Klára Plačková Darkovice Dívky 11-14 let
Eliška Slaninová mountaintime.cz Dívky 11-14 let
Štěpán Kubina SK Jiří Team Chlapci 6-10 let
Tobiáš Martiník Hlučín Chlapci 6-10 let
Václav Slanina mountaintime.cz Chlapci 6-10 let
Jakub Havrlant SK JiříTeam Ostrava Chlapci 11-14 let
Ondřej Mer Ostrava Chlapci 11-14 let
Ondřej Mer Ostrava Chlapci 11-14 let
Lukáš Plaček Darkovice Chlapci 11-14 let
Patrik Schulla Šilheřovice Chlapci 11-14 let
Petr Sobol Šilheřovice Chlapci 11-14 let
Ondřej Voznička SK Jiří Team Ostrava Chlapci 11-14 let

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>