Výsledky 2017

Výsledky závodu Šilheřovický šlaušek 2017 ve všech kategoriích. Vítězům ještě jednou gratulujeme a všem ostatním velice děkujeme za účast a podporu.

Muži 20 km

Muži 20 km
Muži 40 km
Ženy 20 km
Ženy 40 km
Chlapci 6-10 let
Chlapci 11-14 let
Dívky 6-10 let
Dívky 11-14 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 149 Tomáš Lettovský BMC Ski Bikke Centrum Muži 20 km 0:41:49
2 143 Tomáš Wachtarczyk Los Amateros MTB Bílovec Muži 20 km 0:45:04
3 128 Jakub Němec Bolatice Muži 20 km 0:45:34
4 111 Marek Hon Mikebike Muži 20 km 0:47:09
5 148 Radim Kučera Markvatovice Muži 20 km 0:47:26
6 122 David Kurka, Ing. Bike Team skvelej-mobil.cz Muži 20 km 0:47:28
7 151 Marek Špiller Bike Style.cz Opava Muži 20 km 0:47:40
8 150 Norbert Siegmund Tworkow Muži 20 km 0:47:57
9 127 Petr Motyka Bike Team skvelej-mobil.cz Muži 20 km 0:48:01
10 166 Tomáš Riedel JR Cyklosport Muži 20 km 0:48:42
11 121 Filip Křenek Mikebike Lowelpro team Muži 20 km 0:48:45
12 112 Pavel Hradil X-TRAIL Orlová Muži 20 km 0:48:46
13 120 Adam Krakowka Ostrava – Antošovice Muži 20 km 0:49:06
14 130 Filip Osmanczik Dolní Benešov Muži 20 km 0:49:36
15 107 Martin Donát Karviná Muži 20 km 0:49:58
16 140 Tomáš Valach Bike Team skvelej-mobil.cz Muži 20 km 0:50:51
17 11 Martin Klusek Dolní Lutyně Muži 20 km 0:50:54
18 155 Patrik Wanke Cyklonovak Muži 20 km 0:52:49
19 118 David Kerlin Kappa CNC bike team Muži 20 km 0:53:00
20 117 Radek Kerlin MTB Hard bike team Muži 20 km 0:53:21
21 156 Lukasz Jureczka Bojanow Muži 20 km 0:54:16
22 39 Matěj Uvíra Šilheřovice Muži 20 km 0:54:24
23 147 Roman Schulla Šilheřovice Muži 20 km 0:54:26
24 138 Roman Tengler Neplachovice Muži 20 km 0:54:31
25 165 Miroslav Riedel JR Cyklosport Muži 20 km 0:54:34
26 113 Marcel Hudeček Ludgeřovice Muži 20 km 0:54:38
27 104 Tomáš Březina BeerBoys CirCus Muži 20 km 0:54:48
28 109 Petr Frano BeerBoys CirCus Muži 20 km 0:54:50
29 142 Zdeněk Voznička SK Jiří Team Ostrava Muži 20 km 0:55:06
30 158 Martin Kotek Ostrava Muži 20 km 0:55:21
31 132 Tomáš Pěčka Ostrava Koblov Muži 20 km 0:56:01
32 123 Ondřej Vjačka Markvatovice Muži 20 km 0:56:05
33 105 Jaromír Chvalina Karviná Muži 20 km 0:56:16
34 116 Jindřich Kaňa Šilheřovice Muži 20 km 0:56:36
35 160 Ivan Šeděnka Ostrava Muži 20 km 0:56:40
36 136 Vojtěch Smolák Olomouc Muži 20 km 0:56:45
37 159 Aleš Chytil Ostrava Muži 20 km 0:56:47
38 168 Jacek Latka PL Muži 20 km 0:56:50
39 167 Gustav Svoboda Šilheřovice Muži 20 km 0:56:58
40 157 Milan Pšenica Ostrava Muži 20 km 0:57:08
41 129 Marcel Novakovský Cyklonovak Haibike Team Muži 20 km 0:57:57
42 108 Daniel Dušek Vsetín Muži 20 km 0:59:34
43 169 Marcel Staněk Ostravy Muži 20 km 1:00:45
44 134 Aleš Popek Karviná Muži 20 km 1:00:47
45 133 Erich Petermann Ostrava Koblov Muži 20 km 1:00:48
46 103 Petr Blokeš Šilheřovice Muži 20 km 1:01:42
47 114 Dalibor Janko VZS Ostrava Muži 20 km 1:02:57
48 131 Michal Pavlovec Na půl cesty Muži 20 km 1:03:12
49 146 Zdeněk Žvaka Šilheřovice Muži 20 km 1:03:23
50 144 Zdeněk Wagner Olomouc Muži 20 km 1:04:45
51 110 Jiří Haladej Šilheřovice Muži 20 km 1:04:46
52 126 Přemysl Mer Na půl cesty Muži 20 km 1:06:07
53 137 David Solák Rychvald Muži 20 km 1:06:19
54 100 Libor Mácha Šilheřovice Muži 20 km 1:08:07
55 106 Martin Diesl Karviná Muži 20 km 1:08:09
56 199 Martin Neminář Píšť Muži 20 km 1:08:22
57 124 Radek Měch Ostrava Muži 20 km 1:10:32
58 163 Petr Kacíř Ostrava Muži 20 km 1:10:34
59 135 Michal Říha Šilheřovice Muži 20 km 1:17:16
60 102 Dušan Bariš Kopřivnice Muži 20 km 1:17:17
61 161 Daniel Ludvik NAPOHODU! bike team Píšť Muži 20 km 1:17:59
62 153 Jiří Hofer Šilheřovice Muži 20 km 1:21:22
63 162 Jiří Polzer Havířov (RSBP) Muži 20 km 1:24:12
64 154 Jaroslav Šaržík Šilheřovice Muži 20 km 1:30:28

Muži 40 km

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 38 Roman Kroczek Petřkovice Muži 40 km OK 1:18:26
2 34 Ivan Nikola Bicykly Muži 40 km OK 1:20:54
3 25 Tomáš Veselý SK Bag Bike Muži 40 km OK 1:21:03
4 42 Jaromír Volek Hlučín Muži 40 km OK 1:21:20
5 10 Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km OK 1:21:34
6 33 Martin Fus Kaapa CNC Bolatice Muži 40 km OK 1:21:52
7 41 Lukáš Bárta Ostrava Muži 40 km OK 1:22:46
8 13 Tomáš Meisel NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km OK 1:24:46
9 19 Václav Riedel JR Cyklosport Muži 40 km OK 1:24:47
10 23 Tomáš Svoboda NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km OK 1:24:49
11 17 Martin Rábl Ostrava Muži 40 km OK 1:24:51
12 5 Stanislav Hafera Bělá Muži 40 km OK 1:25:35
13 4 Jan Čermák Bagbike Ostrava Muži 40 km OK 1:26:05
14 2 Vojtěch Bohuš Caramba! Team Muži 40 km OK 1:26:13
15 1 Marek Blokeš NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km OK 1:27:38
16 8 Roman Janeček Caramba! Team Muži 40 km OK 1:29:53
17 3 Viktor Břemek Bike team Hlučín Muži 40 km OK 1:30:01
18 32 Adam Maroszek Wodzislaw Muži 40 km OK 1:30:57
19 21 Tomáš Střebovský NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km OK 1:31:49
20 18 Jakub Riedel JR Cyklosport Muži 40 km OK 1:32:09
21 7 Tomáš Janalík MT Klimkovice Muži 40 km OK 1:32:35
22 20 Cezary Solich Bojanow Muži 40 km OK 1:33:01
23 9 Petr Josefus Bagbike Muži 40 km OK 1:33:12
24 24 Pavel Sýkora Opava Muži 40 km OK 1:33:51
25 26 Michal Zajíček Caramba! Team Muži 40 km OK 1:36:02
26 15 Martin Novák Bohumín Muži 40 km OK 1:36:23
27 36 Petr Winkler HOBYK Muži 40 km OK 1:38:59
28 152 Karel Padrta NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km OK 1:39:04
29 29 Aleš Siřínek BagBike Ostrava Muži 40 km OK 1:40:01
30 28 Petr Obrusník Hlučín Muži 40 km OK 1:41:33
31 6 Radim Janalík MT Klimkovice Muži 40 km OK 1:42:31
32 43 Petr Juráň Hlučín Muži 40 km OK 1:45:38
33 40 Pavel Kuska PL Muži 40 km OK 1:47:06
34 22 Adam Svěchovský Ostrava Muži 40 km OK 1:52:38
35 119 Roman Krakovka Ludgeřovice Muži 40 km OK 1:56:06
36 37 Vláďa Kudělásek Bolatice Muži 40 km OK 1:57:28
37 31 Kryštof Jančík Markvatovice Muži 40 km OK 2:07:13
38 30 Alan Jančík Markvatovice Muži 40 km OK 2:09:46
39 63 Jan Kamrád Hlučín Muži 40 km OK 2:17:37
40 27 Jiří Zdražila Ostrava Muži 40 km OK 2:18:45
41 12 Marcel Kopečný Krnov Muži 40 km OK 2:25:27

Ženy 20 km

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 99 Eliška Kubná Kobeřice Ženy 20 km OK 0:57:58
2 98 Zuzana Novotná Ostrava-Poruba Ženy 20 km OK 1:06:57

Ženy 40 km

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 97 Jana Veselá SK Bag Bike Ženy 40 km OK 1:35:27
2 96 Lucie Platková Hlučín Ženy 40 km OK 2:05:24
3 95 Katka Pytlíková Hlučín Ženy 40 km OK 2:06:26
4 92 Štěpánka Česlová Hlučín Ženy 40 km OK 2:07:36

Chlapci 6-10 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 227 Vašek Sýkora Opava Chlapci 6-10 let 0:25:24
2 226 Ondřej Vála SK Jiří Team Chlapci 6-10 let 0:25:37
3 229 Štěpán Kubina SK Jiří Team Chlapci 6-10 let 0:26:27
4 228 Matěj Šindler Opava Chlapci 6-10 let 0:26:54
5 231 Mikoláš Kalvar Darkovice Chlapci 6-10 let 0:27:06
6 233 Vít Kosour Ludgeřovice Chlapci 6-10 let 0:27:42
7 232 Jáchym Pchálek Ludgeřovice Chlapci 6-10 let 0:30:48
8 236 Alex Mrázek Šilheřovice Chlapci 6-10 let 0:32:15
9 234 Aleš Krajíček Markvartovice Chlapci 6-10 let 0:34:28
10 237 Tobiáš Martiník Hlučín Chlapci 6-10 let 0:37:21
11 235 Jakub Knopp Šilheřovice Chlapci 6-10 let 0:38:13
12 230 Vašek Jaroš Darkovice Chlapci 6-10 let 0:51:18

Chlapci 11-14 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 202 Jakub Šindler Opava Chlapci 11-14 let 0:42:14
2 204 Ondřej Voznička SK Jiří Team Ostrava Chlapci 11-14 let 0:43:21
3 208 David Friedel SK JiříTeam Ostrava Chlapci 11-14 let 0:46:27
4 205 Štěpán Jaroš Darkovice Chlapci 11-14 let 0:46:53
5 209 Ondřej Mer Ostrava Chlapci 11-14 let 0:48:23
6 203 Petr Sobol Šilheřovice Chlapci 11-14 let 0:54:10
7 201 Ondřej Kopia Šilheřovice Chlapci 11-14 let 0:54:39
8 207 Patrik Schulla Šilheřovice Chlapci 11-14 let 1:00:16
9 206 Jan Haladej Šilheřovice Chlapci 11-14 let 1:00:26

Dívky 6-10 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 249 Eliška Jarošová Darkovice Dívky 6-10 let 0:31:09
2 248 Beáta Janková VZS Ostrava Dívky 6-10 let 0:34:25
3 250 Kateřina Kalvarová Darkovice Dívky 6-10 let 0:52:04

Dívky 11-14 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Čas
1 225 Magdaléna Kalvarová Darkovice Dívky 11-14 let 0:52:39

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>