Výsledky 2018

Výsledky závodu Šilheřovický šlaušek 2018 ve všech kategoriích. Vítězům ještě jednou gratulujeme a všem ostatním velice děkujeme za účast a podporu.

Muži 20 km
Muži 40 km
Ženy 20 km
Ženy 40 km
Chlapci 6-7 let
Chlapci 8-9 let
Chlapci 10-11 let
Chlapci 12-13 let
Chlapci 14-15 let
Dívky 8-9 let
Dívky 10-11 let
Dívky 12-13 let

Muži 20 km

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 140 Přemysl Sadílek Frýdlant nad Ostravicí Muži 20 km 1977 0:48:14
2 146 Marek Hřivňacký Quint bike.cz Muži 20 km 1992 0:48:19
3 151 Luboš Seidl Bike team Hlučín Muži 20 km 1973 0:48:22
4 141 Martin Grimm Frýdlant nad Ostravicí Muži 20 km 1996 0:49:09
5 148 Stanislaw Kraski Polsko Muži 20 km 1974 0:50:03
6 147 Jakub Hannig Quint bike.cz Muži 20 km 1991 0:52:51
7 114 Radim Kučera Markvartovice Muži 20 km 1975 0:52:57
8 157 Vojtěch Riedel JR Cyklosport Muži 20 km 1989 0:54:52
9 104 Martin Donát Karviná Muži 20 km 1988 0:55:35
10 115 Lukáš Lička Darkovičky Muži 20 km 1985 0:56:55
11 136 Tomáš Sekula Kolago Orlová Muži 20 km 1990 0:57:00
12 152 Petr Motyka Bolatice Muži 20 km 1990 0:57:07
13 149 Tomáš Valach Dolní Benešov Muži 20 km 1990 0:57:42
14 119 Filip Osmanczik hupnakolo.cz Muži 20 km 1995 0:58:51
15 118 Dušan Matušek HEAD BIKE TJ OPAVA Muži 20 km 1981 0:59:07
16 150 Michal Valach Dolní Benešov Muži 20 km 1993 0:59:23
17 155 Martin Kotek Ostrava Muži 20 km 1976 0:59:28
18 154 Jacek Latka Polsko Muži 20 km 1973 1:01:13
19 103 Tomáš Březina BeerBoys CirCus Muži 20 km 1981 1:01:20
20 107 Petr Frano BeerBoys CirCus Muži 20 km 1981 1:01:39
21 132 Michal Žídek Svoboda- Bílá Bříza Muži 20 km 1983 1:01:49
22 139 Jan Cigán Hať Muži 20 km 2002 1:02:02
23 125 Jakub Rosmanit BIKE TEAM OPAVA Muži 20 km 2001 1:02:17
24 112 Adam Krakowka Ostrava – Antošovice Muži 20 km 2002 1:02:36
25 109 Petr Holuša Děhylov Muži 20 km 1963 1:03:05
26 126 Vojtěch Smolák Olomouc Muži 20 km 1980 1:04:26
27 121 Tomáš Pěčka Ostrava-Koblov Muži 20 km 1976 1:05:00
28 153 Ondřej Vjačka Markvartovice Muži 20 km 1999 1:05:24
29 156 Milan Pšenica Ostrava Muži 20 km 1975 1:05:33
30 102 Petr Blokeš Šilheřovice Muži 20 km 1986 1:05:35
31 130 Patrik Wanke Velké Hoštice Muži 20 km 1991 1:05:57
32 106 Daniel Dušek Vsetín Muži 20 km 1979 1:06:21
33 108 Alexander Godovsky Cyklotourist Oldřišov Muži 20 km 1968 1:07:09
34 129 Roman Tengler Neplachovice Muži 20 km 1974 1:07:12
35 116 Daniel Ludvik NAPOHODU! Bike team Píšť Muži 20 km 2004 1:07:13
36 143 Petr Selník Darkovice Muži 20 km 1972 1:07:35
37 127 David Solák Rychvald Muži 20 km 1984 1:07:59
38 133 Zdeněk Žvaka Šilheřovice Muži 20 km 1983 1:09:30
39 105 Miroslav Dudašík Kravaře Muži 20 km 1989 1:13:22
40 117 Libor Mácha Šilheřovice Muži 20 km 1967 1:14:09
41 124 Michal Říha Šilheřovice Muži 20 km 1968 1:15:34
42 158 Karel Uvíra Šilheřovice Muži 20 km 1964 1:19:16
43 122 Erich Petermann Ostrava Koblov Muži 20 km 1991 1:19:18
44 22 Radek Měch Ostrava Muži 20 km 1986 1:24:20
45 31 Jan Sládek Ostrava Muži 20 km 1992 1:24:22
46 135 Marcel Vokoun Šilheřovice Muži 20 km 1970 1:27:06
47 144 Zbyněk  Vařecha Darkovice Muži 20 km 1978 1:37:19
48 138 Aleš Krajíček Markvartovice Muži 20 km 2010 1:45:41
49 137 Vladimír Krajíček Markvartovice Muži 20 km 1978 1:45:43

Muži 40 km

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 58 Roman Kroček Hlučín Muži 40 km 1984 1:30:32
2 38 Tomasz Stępień Polsko Muži 40 km 1977 1:30:44
3 15 Tomáš Kašný NAPOHODU! Bike team Píšť Muži 40 km 1987 1:32:04
4 50 Tomáš Lettovský Bike 2000 Muži 40 km 1996 1:33:48
5 61 Tomáš Veselý Bagbike Muži 40 km 1971 1:33:49
6 34 Štěpán Tichý Opava Muži 40 km 1991 1:33:57
7 49 Michal Kokeš Novatop Lapierre Muži 40 km 1985 1:34:17
8 51 Adam Lamich Superior riders Muži 40 km 2000 1:34:48
9 56 Jakub Boček Novatop Lapierre Muži 40 km 1987 1:34:52
10 39 Jan Svoboda Yogi Racing Ostrava Muži 40 km 1985 1:38:57
11 52 Stanislav Hafera NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km 1983 1:39:52
12 6 Jan Čermák Bagbike Ostrava Muži 40 km 1974 1:40:46
13 30 David Šelong Bohumín Muži 40 km 1974 1:40:47
14 27 Václav Riedel JR Cyklosport Muži 40 km 1984 1:40:48
15 29 Michal Rosmanit NOVATOP LAPIERRE Muži 40 km 1996 1:40:49
16 5 Viktor Břemek Bike team Hlučín Muži 40 km 1970 1:41:15
17 32 Zdeněk Šmída NAPOHODU! bike team Píšť Muži 40 km 1973 1:41:16
18 54 Tomáš Svoboda NAPOHODU! Bike team Muži 40 km 1973 1:41:50
19 19 Manfred Křefký NAPOHODU!bike team Píšť Muži 40 km 1964 1:41:57
20 13 Roman Janeček Březová / Caramba! Team Muži 40 km 1981 1:42:54
21 44 Lukáš Dosedla Ostrava Muži 40 km 1993 1:43:08
22 26 Jakub Riedel JR Cyklosport Muži 40 km 1987 1:43:10
23 43 Vlastimil Czerný PK Bohumín Muži 40 km 1981 1:43:41
24 48 Jan Rohan Opavský sportovní klub Muži 40 km 1962 1:47:29
25 42 Ivo Krkoška Krásné Pole Muži 40 km 1980 1:47:31
26 8 Miroslav Frkal NOVATOP Opava Muži 40 km 1956 1:48:00
27 14 Radim Just Ostrava Muži 40 km 1986 1:48:05
27 35 Lukáš Trávník Mike Bike Muži 40 km 1980 1:48:05
29 57 Tomáš Janalík Klimkovice Muži 40 km 2002 1:49:34
30 23 Adam Ogon Pretěkári Muži 40 km 1982 1:50:03
31 36 Zbyněk Klučka Kilpi racing team Muži 40 km 1978 1:52:05
32 60 Rostislav Kubný Caramba! Team Muži 40 km 1991 1:52:10
33 59 Miroslav Važík Ludgeřovice Muži 40 km 1980 1:52:25
34 33 Honza Sova Preťěkari Muži 40 km 1978 1:54:04
35 3 Marek Biskup Kilpi Racing Team Muži 40 km 1974 1:54:25
36 12 Radim Janalík Klimkovice Muži 40 km 1963 1:55:37
37 37 Michal Zajíček Caramba! Team Muži 40 km 1986 1:55:43
38 53 Petr Felzmann Ostrava Muži 40 km 1972 1:56:09
39 131 Petr Winkler HOBYK Muži 40 km 1966 1:57:07
40 7 Jaroslav Fiala Ludgeřovice Muži 40 km 1979 2:00:09
41 41 Vojtěch Švrčina Svobodné Heřmanice Muži 40 km 2001 2:01:15
42 10 Martin Hanusek Bohumín Muži 40 km 1991 2:01:35
43 40 Martin Novák Bohumín Muži 40 km 1976 2:02:47
44 47 Lubomír Zemek Hlavnice Muži 40 km 1967 2:03:32
45 2 Luděk Barták Ludgeřovice Muži 40 km 1979 2:10:24
46 1 Radomír Bena MT Klimkovice Muži 40 km 1961 2:14:30
47 17 Petr Kotula Opava Muži 40 km 1985 2:18:22
48 21 Petr Macho Bohumín Muži 40 km 1974 2:22:36
49 45 Jiří Zdeněk Ostrava Muži 40 km 1989 2:26:27
50 18 Roman Krakovka Ludgeřovice Muži 40 km 1972 2:28:14
51 62 David Švec Hlučín Muži 40 km 1981 2:33:16
51 9 Tomáš Granzer Tranďák Team Píšť Muži 40 km 1979 2:33:16

Ženy 20 km

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 200 Lucie Platková Hlučín Ženy 20 km 1983 1:02:10
2 198 Eliška Kubná Kobeřice Ženy 20 km 2001 1:04:37
3 177 Markéta Felzmannová Ostrava Ženy 20 km 1978 1:07:15
4 199 Lenka Mušálková Bobrovniky Ženy 20 km 1977 1:07:51

Ženy 40 km

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Výsledný čas
1 179 Sandra Adamczyk Polsko Ženy 40 km 2000 1:50:13
2 178 Michaela Tokarčíková NAPOHODU! Bike team Ženy 40 km 1987 1:53:09
3 98 Radka Březinová Lowellpro Racing Team Ženy 40 km 1985 1:54:45
4 99 Dagmar Křefká NAPOHODU!bike team Píšť Ženy 40 km 1976 2:04:27

Chlapci 6-7 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 207 Oliver Pavliska LK Baník Chlapci 6-7 let 2011 14:44
2 202 Filip Plaček Šilehřovice Chlapci 6-7 let 2011 25:51:00
3 216 Ondřej Vaněk LK Baník Chlapci 6-7 let 2010 0

Chlapci 8-9 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 220 Tobiáš Veselý Kilpi Kids racing team Chlapci 8-9 let 2009 11:02
2 211 Václav Klučka Kilpi Racing Team Chlapci 8-9 let 2009 11:19
3 219 Josef Novakovský CykloNovak Chlapci 8-9 let 2009 12:23
4 193 Jakub Šeliga LK Baník Chlapci 8-9 let 2010 13:12
5 184 Jan Felzmanna PK Bohumín Chlapci 8-9 let 2009 16:32
6 186 Tobias Sova PK Bohumín Chlapci 8-9 let 2010 17:10

Chlapci 10-11 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 192 Václav Sýkora Head Bike Chlapci 10-11 let 2007 20:57:00
2 194 Sebastian Dvořák Head Bike Chlapci 10-11 let 2008 21:07:00
3 225 Jakub Kučera Markvartovice Chlapci 10-11 let 2008 25:12:00

Chlapci 12-13 let

<

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 190 Ksawier Garnek Viktoria Rybnik Chlapci 12-13 let 2005 27:04:00
2 191 Josef Sýkora Head Bike Chlapci 12-13 let 2005 27:09:00
3 218 Tomáš K Vincker On-off ZŠ Stěbořice Chlapci 12-13 let 2005 31:09:00
4 206 Tomáš Kuba NaPohodu! Bike team Pišť Chlapci 12-13 let 2005 31:13:00
5 213 Tomáš K Frenzel On-off ZŠ Stěbořice Chlapci 12-13 let 2005 31:37:00
6 203 Jakub Seitz LK Baník Chlapci 12-13 let 2006 31:57:00
7 205 Ondřej Padrta NaPohodu! Bike team Pišť Chlapci 12-13 let 2005 35:27:00
8 210 Petr Sobol Šilheřovice Chlapci 12-13 let 2005 35:51:00
9 196 Jan Hanus Šilheřovice Chlapci 12-13 let 2006 38:06:00
10 201 Šimon Mučka Šilheřovice Chlapci 12-13 let 2006 53:19:00

Chlapci 14-15 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 195 Jakub Šindler Opava Chlapci 14-15 let 2003 35:48:00
2 204 Lukas Seitz LK Baník Chlapci 14-15 let 2003 37:32:00
3 188 Matouš Šimon On-Off ZŠ Stěbořice Chlapci 14-15 let 2003 37:57:00
4 195 Adam Kohan PK Bohumín Chlapci 14-15 let 2004 53:41:00

Dívky 8-9 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 212 Hanka Klučková Kilpi Racing Team Dívky 8-9 let 20010 12:19
2 208 Beata Janková VZS Ostrava Dívky 8-9 let 2009 14:13
3 185 Tereza Czerná PK Bohumín Dívky 8-9 let 2010 14:17
4 217 Barbora Vaňková LK Baník Dívky 8-9 let 2009 14:57

Dívky 10-11 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 183 Anna Kohanova PK Bohumín Dívky 10-11 let 2007 23:14:00
2 187 Andrea Czerná PK Bohumín Dívky 10-11 let 2007 25:02:00
3 182 Klára Felzmannová PK Bohumín Dívky 10-11 let 2007 26:14:00
4 221 Nela Veselá Kilpi Kids racing team Dívky 10-11 let 2007 26:21:00
5 215 Klára Závadová LK Baník Dívky 10-11 let 2008 26:25:00

Dívky 12-13 let

Pořadí St.číslo Jméno Příjmení Město/klub Kategorie Ročník Čas
1 181 Nikol Šelongová Bohumín Dívky 12-13 let 2006 35:57:00
2 223 Sára Motyčková DK Bike Shop Dívky 12-13 let 2006 38:41:00
3 222 Klára Nováková Bohumín Dívky 12-13 let 2005 39:46:00
4 214 Nela Franzelová On-off ZŠ Stěbořice Dívky 12-13 let 2006 40:11:00
5 189 Nikol Zagyi Lašský SK Dívky 12-13 let 2005 44:04:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>