Trasa závodu Šilheřovický šlaušek 2023

(Aktualizováno 7.9.) Závodní trasa letošního ročníku Šilheřovický šlaušek 2023 zůstává stejná jako loni. Mapy s náhledem hlavního i dětského okruhu jsou k dispozici níže. Dětský okruh je součástí hlavního závodního okruhu. Značení trasy proběhne v pátek 8.9. (na žádost Lesů ČR nebylo možné provést značení dříve). Trasa bude vyznačena fluorescenčním křídovým sprejem.

Dodatečná registrace do dětských závodů bude probíhat na místě od 9:00 (zbývá cca 40 čísel) a do závodu na 20 a 40 km od 10:00 (zbývá pouze cca 30 čísel). Registrace dětí na místě je zpoplatněna částkou 100 Kč. Pro zapsání do příslušných dětských kategorií je rozhodující datum narození dítěte. Děti mají při registraci předem sníženou cenu startovného na 50 Kč. Startovné na hlavní závod při registraci na místě stojí 350 Kč.

Trasa na serveru Mapy.cz

 

 
Jelikož server Bikemap.net zahrnul export souřadnic mezi placené funkce a uživatelé bez účtu Premium nemají tuto funkcionalitu k dispozici. Proto Vám nabízíme souřadnice trasy v GPX formátu ke stažení přímo z naších stránek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je adminpsk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.