Ukončení registrace a platba startovného

(Aktualizováno 5.9.) Vážení sportovní přátelé, velice nás těší váš zájem, ale on-line registrace na sobotní závod Šilheřovický šlaušek 2013 byla pozastavena a již spuštěna nebude, neboť kapacita závodu byla vyčerpána. Závodníkům, na které se nedostalo se tímto omlouváme a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Pokud jste se rozhodli zaplatit startovné až na místě, tak se dostavte k prezenci do 12:00. Dále upozorňujeme všechny registrované závodníky, že je potřeba uhradit startovné ve výši 150 Kč. Uvedenou částku zašlete ve prospěch účtu číslo 255549775/0300 vedeného u ČSOB/Poštovní spořitelny. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a rok narození.

Nezapomeňte, že v případě platby převodem z účtu je třeba počítat s časovou rezervou až 3 dní a proto platbu proveďte tak, aby nejpozději v pátek 6.9.2013 byla připsána na náš účet. V případě, že nedisponujete on-line bankovnictvím je možné uhradit startovné přímo na místě. Startovné se netýká chlapců a dívek do 14 let včetně, kteří mají závod zdarma. Další informace naleznete v propozicích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je adminpsk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

31 komentářů u “Ukončení registrace a platba startovného

  • Dobrý den, bohužel seznam přihlášených zveřejněný nemáme.

 1. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda je možná registrace na dětský závod chlapci 6-9 let i na místě v den závodu.

  • Dobrý den, ano. Děti lze ještě registrovat přímo na místě.

   • Dobrý den.
    Koukám, že na dětský závod je možná registrace na místě. Chci se zeptat, kdy proběhne vyhlášení výsledků dětských kategorií?
    Díky za odpověď.

    • Dobrý den, ano na dětský závod bylo ještě pár míst volných, ale nechci vám nic slibovat. Výsledky vyhlásíme pravděpodobně hned po dojetí.

 2. Dobrý den,
  zajímalo by mě jaká je kapacita závodu?? A taky jsem nikde nenašel informaci, jestli se jede za každého počasí?
  Díky za odpověď :)

  • Dobrý den, závod se jede za každého počasí, ale v případě nějaké kalamitní situace, by se operativně rozhodovalo, co dále. Předpověď počasí vypadá dobře, tak doufáme, že si všichni závod užijeme. Jak z pozice organizátorů, tak zúčastněných. Původní plánovanou kapacitu 200 lidí jsme pro velký zájem rozšířili na 250 účastníků a i ta je již vyčerpána.

 3. Dobrý den, nejsem si jistý, jestli jsem registrovaný na závod nebo jsem to nakonec neudělal. Seznam není – můžete mi prosím poslat info na mail? Je možné se zapsat jako náhradník a v případě, že někdo odpadne, tak jet místo něj. Trasa je pěkná :-)
  T.

  • Dobré den, vaše jméno v seznamu nemáme, tudíž jste se asi neregistroval. Pro vysoký počet zájemců vám pozici náhradníka již v tuto chvíli nemůžeme garantovat, ale pokud budete mít cestu, tak to můžete zítra kolem 12 h. zkusit.

 4. Děkuji všem pořadatelům, všem sličným dívčinám jež hruškovým mokem doplnily energii do mých povadlých pístůůů a dále všem zůčastněným bikerům za krásnou sobotu. Super akce, super den. Super!!!!!! Děkuji a těším se na další akci.

  MaMe

  • Děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že se vám závod líbil.

 5. Dobrý den, jako účastník závodu bych Vám rád sdělil své pocity. Trasa závodu co se týká náročnosti výborná, značení trasy perfektní, jen jedna osoba u registrace je nedostačující, měly by být při nejmenším registrace dvě zvlášť dětská a dospělá, čekal jsem hodinu na zaregistrování, přitom bylo přede mnou cca 15 lidí. Dodržování časového harmonogramu hrozné, vždy na to doplatí dochvilní. O třicet minut posunutý start se dá omluvit, ale o 45 minut posunutá tombola v závěru je nepochopitelné. Při účasti takového množství závodníků je jeden stánek na občerstvení nedostačující. I takové zdánlivé maličkosti dokážou znehodnotit velmi dobrou akci a práci organizátorů. Přesto díky za akci a do dalšího ročníku přeji mnoho zdaru.

  • Ahoj,
   souhlasím a podepisuji ve všech bodech…. měl jsem dost podobné pocity z letošního ročníku. Když pořadatelé potřetí posunuli tombolu, už jsem nevydržel a vzdal jsem to…

   • Dobrý den, za zdržení v losování tomboly se velice omlouváme a jsme si vědomi, že v tomto směru máme opravdu co zlepšovat.

  • Dobrý den, děkujeme za pochvalu i vaše cenné připomínky. Je to pro nás velká zkušenosti a sami jsme si vědomi jistých organizačních chyb a nedostatků a víme, že v některých věcech máme co dohánět s zlepšovat. Za časové odklady a zdržení se tímto ještě jednou omlouváme a těší nás, že i přes toto se vám závod líbil.

 6. Zdravim,
  chci se zeptat kdy budou zverejneny vysledky zavodu.
  Dekuji.

 7. Dobrý den.
  Rád bych se zeptal, jestli budou někde k nahlédnutí výsledky 2013.
  Děkuji

 8. Dobrý den. Kdy budou zveřejněny výsledky?

 9. Kdy bude výsledková listina z letošního šlaušku na netu?

 10. Dobrý den.
  Závod byl opravdu super, trasa v lese perfektní, sjezdy, výjezdy, bylo to dost na techniku, mezi těmi stromy, fakt bomba. Je to trasa jak na techniku tak na rychlost, prostě každý biker si tam najde svoji pasáž. Jestli bude do budoucna pokračovat šlaušek , tak bych trasu neměnil. Trasa byla dobrá i díky dobrému počasí, za mokrého počasí by to bylo asi horší ,co ? To by byl dobrý hukot v tom lese :) Co se týče organizace, tak to je pravda že tam nějaké chybičky byli, jak píše kolega biker výše, ale byl to vlastně 1 ročník, nepočítám li 0-tý, a to se čase vše vychytá. Tombola byla dost pozde, ale zase tam už polovina bikeru nebyla a tím pádem se losovalo vždy nové číslo, když to vylosované tam chybělo , a já měl větší šanci něco vyhrát a taky jsem vyhrál, rohy :) ( komentář k tombole berte z nadsázkou :) , až mě tu zas někdo nekamenuje ) Komentátor byl taky skvělý, pořád všechny informoval co se bude dít , taky bych neměnil :) .
  Z pozdravem biker Roman a všem bikerum , ať se kola točí.

  • Dobrý den, jsme rádi, že se vám závod i trasa líbila. Snažili jsme se ji vybrat tak, aby jsme po ní chtěli jet i my. ;) Co se organizačních záležitostí týče, tak si uvědomujeme, že zde byly z naší strany určité chyby a nedostatky, za které se omlouváme a do případného dalšího ročníku se jich pokusíme vyvarovat. Zdržení tomboly nás rovněž mrzí, ale byl to náš první oficiální ročník „na ostro“ a na některé věci jsme nebyli tak dobře připraveni, jak jsme si mysleli. Tímto se ještě jednou omlouváme a děkujem za vaši účast i cenné připomínky.

 11. Ještě něco, jestli máte kontakty na lidi co závod fotili, popřípadě točili, tak by bylo fajn kdyby dali své fotky na rajče.net či video na youtube.
  Děkuji.

 12. ahoj, díky za usporadani supr zavodu, pro me prekvapko – fajna technicka trat. Hodne se mi to libilo a jestli se nekdy dozvim vysledek tak to bude na 5 hvezd:-) Trat byla tak gut, ze jsem byl jezdit i v nedeli. cauko

 13. Přidávám se k tázajícím se ohledně výsledovky, budete ji tady zveřejňovat?
  Děkuji

 14. …jaksi se zapomnělo na to nejméně podstatné – jak vlastně závod dopadl… :-) Výsledky asi nejsou důležité, když nikde nejsou skoro 3 dny po dojetí závodu…