Doplňující informace k závodu Šilheřovický šlaušek 2014

Vážení sportovní přátele, sobotní závod se blíží a ne všichni zaregistrování na závod Šilheřovický Šlaušek 2014 stihli zaplatit startovné včas. Proto jsme se vám po četných dotazech a žádostech rozhodli vyjít vstříc a akceptovat i platby, které budou připsány na náš účet číslo 255549775/0300 nejpozději do středy 3.9.2014. Po tomto datu však budou všechny nezaplacené registrace stornovány!

V případě, že se po stornu uvolní nějaká místa, umožníme dodatečnou registraci omezeného počtu závodníku přímo na místě konání závodu a to pouze v čase od 9.00 do 10.00 (řádně registrovaní mohou využít prezenci v čase od 10:00 do 13.00). Startovné zůstává 150 Kč, ale již bez nároků na konzumné, které mají v ceně řádně registrovaní závodící.

Včera proběhlo značkování trasy. Závodní okruh vedený v krásném prostředí Černého lesa a jeho okolí je na všech důležitých místech vyznačen oranžovými šipkami. Většinou se jedná o dřevěné šipky, ale na některých místech jsou využity i nastříkané oranžové šipky z loňska, které jsou doplněny fáborky.

Dále upozorňujeme, že po předchozích deštích jsou na některých úsecích tratě hlubší výmoly (jedná se hlavně o sjezd mezi poli hned na 1. kilometru po startu) a proto žádáme všechny závodníky, aby dbali zvýšené bezpečnosti a nepřeceňovali své jezdecké schopnosti! Není důležité vyhrát, ale dojet. ;)
Stejně jako loni jsme i letos v technickém úseku tratě vedoucí lesem mezi 3. a 4. kilometrem opět narazili na nastražené klády a větve, a i přes naši opakovanou snahu o odstraňování těchto překážek se zde mohou znova vyskytnout.

Souhrné informace naleznete v propozicích. Těšíme se na vaši účast.
Team PSK

Plakát 2014

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je adminpsk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.