Výsledky závodu Šilheřovický šlaušek 2016

(Aktualizováno 5.9.) Souhrnné výsledky 4. ročníku závodu horských kol Šilheřovický šlaušek 2016 ve všech kategoriích naleznete zde. Vítězům ještě jednou gratulujeme a všem ostatní děkujeme za účast a podporu.

Velké díky patří také sponzorům letošního ročníku, kterými byli:
Welmet, spol. s r.o.
OstraWINA
Reprofit – Juliana Nitscheová
RSBP spol. s r.o.
VVUÚ, a.s.
Santisport
Restaurace Obecní dům Ludgeřovice
Pekárna M&K Šilheřovice

reprofitweb

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je adminpsk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Výsledky závodu Šilheřovický šlaušek 2016

  1. Ahojky, děkuji za krásnou trasu, byla povedenější než ta loňská, takže máte za mne velkou pochvalu. Jen jsem se zase sem tam ztrácela, značení by chtělo ještě kapánek doladit, ale třeba to byl jen můj problém.
    Přeji vám spoustu spokojených závodníků a holkám co bouraly, přeji brzké uzdravení no a třeba zase někdy…díky moc.

    • Děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že se vám nová trasa líbila. Se značením máme jeden velký problém a to, že nám ho někdo neustále ničí. Ve čtvrtek jsme měli kompletně označenou trať červenobílými páskami a výraznými oranžovými šipkami, nicméně už v pátek odpoledne bylo na několika úsecích značení úplně odstraněné! :( V sobotu ráno jsme trať ještě jednou objížděli a stržené značení doplňovali, ale z časových důvodů to bohužel nebylo tak důkladné, jako ve čtvrtek.