Startovní listina 2016

(Aktualizace 1.9.2016) Aktuální seznam přihlášených účastníku na 4. ročník závodu Šilheřovický šlaušek 2016, kteří splnili podmínky registrace.

Jméno Příjmení Město/klub Kategorie
Štěpánka Češlová Hlučín Ženy 40 km
Eva Konečná Markvartovice Ženy 40 km
Andrea Konečná Markvartovice Ženy 40 km
Sandra Adamczyk Polsko Ženy 20 km
Natálie Bajtková Ostrava Ženy 20 km
Tereza Hájková Markvartovice Ženy 20 km
Zuzanna Krzystała Polsko Ženy 20 km
Eliška Kubná Kobeřice Ženy 20 km
Soňa Menšíková MaMe Ženy 20 km
Bohunka Pěčková Ostrava Koblov Ženy 20 km
Taťána Pokorná Opava Ženy 20 km
Radomír Bena MT Klimkovice Muži 40 km
Marek Beránek Ostrava Muži 40 km
Jaromír Bindáč Šilheřovice Muži 40 km
Radim Bláha Hlučín bike team Muži 40 km
Marek Blokeš YOGI Racing Team Muži 40 km
Jakub Boček Bolatice Muži 40 km
Michal Brabec Havířo Muži 40 km
Viktor Břemek Bike team Hlučín Muži 40 km
Jan Čermák Bagbike Ostrava Muži 40 km
Jiří Daněk Mike Bike Muži 40 km
Petr Felzmann Ostrava Muži 40 km
Radim Fiala TJ HEAD BIKE OPAVA Muži 40 km
Jan Fučík Mike Bike Cycling team Vřesina Muži 40 km
Martin Fus Stevens Muži 40 km
Petr Gajdečka Hlučín Muži 40 km
Jiří Grygar Opava Muži 40 km
Jiří Hrbáč Darkovice Muži 40 km
Petr Hvolka BMC CZ Racing team Muži 40 km
Jan Chalupa Bohumín Muži 40 km
Lukáš Chovaneček COSA NOSTRA OSTRAVA Muži 40 km
Tomáš Chytil Ostrava Muži 40 km
Aleš Jakimov Zátiší Muži 40 km
Dominik Jakš Rychvald Muži 40 km
Radim Janalík MT Klimkovice Muži 40 km
Petr Josefus Hlučín Muži 40 km
Petr Juráň Hlučín Muži 40 km
Tomáš Kalita Cyklokomponenty.cz Muži 40 km
Jan Kamrad Hlučín Muži 40 km
Tomáš Kašný NAPOHODU! Bike team / Píšť Muži 40 km
Viktor Klos Horní Lhota / SK Bagbike Rubing Muži 40 km
Oldřich Kološ Ostrava Muži 40 km
Lukáš Konečný Hlučín Muži 40 km
Petr Křižák Symbio+Cannondale Muži 40 km
Miroslav Kubica Ostrava Muži 40 km
Tomáš Lettovský Bike 2000 Muži 40 km
Daniel Majer Šilheřovice Muži 40 km
Lukáš Mališ Dolní Lutyně Muži 40 km
Adam Maroszek Polsko Muži 40 km
Břetislav Mazgaj Ostrava Muži 40 km
Tomáš Meisel NAPOHODU! bike team Hlučín Muži 40 km
Přemysl Mer Ostrava Muži 40 km
Tomáš Molitor JAPA Sports Muži 40 km
Jiří Nevřela Bike Team Hlučín Muži 40 km
Martin Novák Bohumín Muži 40 km
Michal Pavlovec Na Půl Cesty Muži 40 km
Tomáš Plaček REDRUM Muži 40 km
Jiří Pleva Bike team Hlučín Muži 40 km
Roman Pokorný Opava Muži 40 km
Aleš Popek Karviná Muži 40 km
Roman Pražák Horní Benešov Muži 40 km
Václav Riedel JR Cyklosport Muži 40 km
Jakub Riedel JR Cyklosport Muži 40 km
Vojtěch Riedel JR Cyklosport Muži 40 km
Radek Rozmahel Ludgeřovice Muži 40 km
Luboš Seidl Bike Team Hlučín Muži 40 km
Michal Směja Mike Bike Muži 40 km
Tomasz Stępień Polsko Muži 40 km
David Střižík Caramba! Team Muži 40 km
Pavel Sýkora MSK Muži 40 km
David Šelong Bohumín Muži 40 km
Martin Theuer Bike Team Hlučín Muži 40 km
Lukáš Travník Mike Bike Muži 40 km
Michal Třaskoš Trhoši Muži 40 km
Milan Třaskoš Trhoši Muži 40 km
Artur Adamczyk Polsko Muži 20 km
Tomáš Březina BeerBoys CirCus Muži 20 km
Ondřej Cagaš Řepiště Muži 20 km
David Cagaš Řepiště Muži 20 km
Martin Donát Karviná Muži 20 km
Daniel Dušek Vsetín Muži 20 km
Roman Genser Ostrava Muži 20 km
Petr Hájek Markvartovice Muži 20 km
Jiří Haladej Šilheřovice Muži 20 km
Tomáš Hercig Karviná Muži 20 km
Patrik Holiš Dolní Lhota Muži 20 km
Ondřej Holuša SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA Muži 20 km
Jiří Chasák Ostrava Muži 20 km
Jaromír Chvalina Karviná Muži 20 km
Dalibor Janko VZS Ostrava Muži 20 km
Martin Javorský Hoštálkovice Muži 20 km
Miloš Krakovka Hať Muži 20 km
Stanisław Kraski Polsko Muži 20 km
Filip Křenek Mikebike Muži 20 km
Rostislav Kubný SFC ROZSOCHAČ KOBEŘICE Muži 20 km
Radim Kučera Markvartovice Muži 20 km
Libor Mácha Šilheřovice Muži 20 km
Marek Majdanics SK Jiří Team Ostrava Muži 20 km
Martin Menšík MaMe Muži 20 km
Marek Menšík MaMe Muži 20 km
Daniel Nejedlík Karviná Muži 20 km
Jakub Němec Caramba! Team Muži 20 km
Petr Novák Frýdlant nad Ostravicí Muži 20 km
Filip Osmanczik hupnakolo.cz Muži 20 km
Tomáš Pěčka Ostrava Koblov Muži 20 km
Michal Říha Šilheřovice Muži 20 km
Tomáš Sekula KOLAGO Orlová Muži 20 km
Jiří Schindler Šilheřovice Muži 20 km
Roman Schulla Šilheřovice Muži 20 km
Norbert Siegmund Tworków Muži 20 km
Cezary Solich Bojanów Muži 20 km
Miloslav Souček Liberec Muži 20 km
Tomáš Svoboda NAPOHODU! bike team Píšť Muži 20 km
Dalibor Tvrdý Ostrava – Antošovice Muži 20 km
Jirka Válek MikeBike Muži 20 km
Jiří Veselý Ostrava Muži 20 km
Martin Veselý Ostrava Muži 20 km
Ondřej Vjačka Markvartovice Muži 20 km
Marcel Vokoun Šilheřovice Muži 20 km
Vojtěch Voznička BIKE 2000 Muži 20 km
Zdeněk Voznička SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA Muži 20 km
Tomáš Wachtarczyk Los Amateros MTB Bílovec Muži 20 km
Patrik Wanke Cyklonovak Muži 20 km
Tomáš Welz Šilheřovice Muži 20 km
Radek Zajíček Ostrava Muži 20 km
Zdeněk Žvaka Šilheřovice Muži 20 km
Robert Duda Ostrava Muži 40 km
Vojtěch Graněčný Dolní Lutyně Chlapci 6-10
Dan Kokeš SKI Bílá Chlapci 6-10
Aleš Krajíček Markvartovice Chlapci 6-10
Jakub Kučera Markvartovice Chlapci 6-10
Tobiáš Martiník Markvartovice Chlapci 6-10
Patrik Schulla Šilheřovice Chlapci 6-10
Václav Slanina Mikolajice Chlapci 6-10
Petr Sobol Šilheřovice Chlapci 6-10
Václav Sýkora MSK Chlapci 6-10
Štěpán Třaskoš Trhoši Chlapci 6-10
Ondřej Važík Markvartovice Chlapci 6-10
Jiří Bohdalovský SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA Chlapci 11-14
Marek Dvořák Ludgeřovice Chlapci 11-14
Adam Foldyna Ostrava Chlapci 11-14
Jan Haladej Šilheřovice Chlapci 11-14
Jakub Havrlant Dolčacyklo Chlapci 11-14
Tobiáš Chvalina Karviná Chlapci 11-14
Tomáš Janalík MT Klimkovice Chlapci 11-14
Adam Krakowka Ostrava – Antošovice Chlapci 11-14
Marek Majdnaics SK Jiří Team Ostrava Chlapci 11-14
Jakub Menšík MaMe Chlapci 11-14
Ondřej Mer Ostrava Chlapci 11-14
Marcel Novakovský Cyklonovak Haibike team Chlapci 11-14
Josef Sýkora MSK Chlapci 11-14
Adam Štěpánek Ostrava Chlapci 11-14
Tomáš Vítek Moutaintime.cz Chlapci 11-14
Ondřej Voznička SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA Chlapci 11-14
Štěpán Willaschek Vřesina Chlapci 11-14
Nela Havrlantová Dolčacyklo Dívky 6-10
Beata Janková VZS Ostrava Dívky 6-10
Adéla Kokešová SKI Bílá Dívky 6-10
Klára Sobolová Šilheřovice Dívky 6-10
Natálie Třaskošová Trhoši Dívky 6-10
Tereza Kreissová Ostrava, ski Bílá Dívky 11-14
Barbora Navrátilová SK Jiří team Dívky 11-14
Denisa Pěčková Ostrava Koblov Dívky 11-14
Klára Wrbková Ludgeřovice Dívky 11-14
Zoe Zdražilová Triatlon klub Ostrava Dívky 11-14

2 komentáře u “Startovní listina 2016

Napsat komentář k Dagmar Václavíková Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>