Šilheřovický šlaušek 2013

Přípravy na 1. oficiální ročník závodu Šilheřovický šlaušek 2013 jsou v plném proudu. Mimo jiné máme pro vás připravenou pozměněnou trasu trati a dětský závod. Registrace závodníků bude spuštěna během následujícího týdne.

Šilheřovický šlaušek 2013

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je adminpsk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u “Šilheřovický šlaušek 2013

1. Dobrý den
    Rád bych se zeptal , kdy bude asi zpuštěna registrace na Šilheřovický šlaušek.
    Hezký den přeji

• Dobrý den, registrace na závod bude spuštěna během dnešního večera. Děkujeme za váš zájem a budeme se těšit!

2. Dobrý den,kdy plánujete označit trať?…loňská byla dobrá,jsou velké změny? Díky

• Dobrý den, loňskou trasu jsme změnili asi z 1/3. Trošku jsme pozměnili a protáhli začátek závodu a naopak jsme zkrátili (pro někoho) nudný úsek na rovince v bažantnici. Mírnou změnou prošel i úsek trasy při sjezdu lesem k bažantnici. Značení bude probíhat nejdříve 14 dní předem, ale spíše později, protože viditelnost šipek, hlavně na používaných cestách už po několika dnech značně klesá a označení pomocí pásek nemůžeme mít v lese tak dlouho. Nicméně v blízké době bude na webu k dispozici mapa trasy a její GPS souřadnice.

3. dobré ráno. Asi špatně hledám, ale nemůžu najít rozpis s uvedením časů startu. A dost mne překvapilo, že v přihlášce není kolonka pro klub. Ahoj a přeju zdar – Šafrata

• Dobré ráno, propozice budou doplněny o časový harmonogram během dneška, nicméně start závodu je ve 14 hodin. Kolonku s název klubu již letos doplňovat nebudeme a necháme si to na další ročník. Pokud chcete uvést klub, tak můžete „zneužít“ políčko Město. Děkujeme za vaši připomínku. S pozdravem Team PSK

4. Dobrý den,
    chtěl bych se jen zeptat jestli se závod jede za každého počasí?
    Myslím, kdyby náhodou přišel pořádný lijavec :)

• Dobrý den, závod se jede za každého počasi. V případě opravdu velmi nepříznivých podmínek si vyhrazujeme právo pozměnit či posunout časy startu.