Registrace na závod spuštěna

Dovolujeme si vám oznámit, že jsme právě spustili registraci na závod Šilheřovický šlaušek 2013, který se koná v sobotu 7.9.2013. V letošním roce se bude závodit v následujících 10 kategoriích:
A)
- muži 15-34 let
- muži 35-49 let
- muži 50 let a více
B)
- ženy 15-34 let
- ženy 35-49 let
- ženy 50 let a více
C)
- dívky 6-10 let
- dívky 11-14 let
- chlapci 6-10 let
- chlapci 11-14 let

Výše startovného je stanovena na 150 Kč a v ceně je mimo jiné zahrnuto i malé občerstvení. Zájemci se mohou přihlásit zde. Závod pro chlapce a dívky ve věku od 6 do 14 let je zdarma!
V případě dostatečného zájmu bude rovněž uspořádán doprovodný závod malých kol a odrážedel pro nejmenší bikery přímo v areálu hřiště TJ Sokol Šilheřovice. Podrobnější informace naleznete v propozicích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je adminpsk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u “Registrace na závod spuštěna

 1. Zdravím všechny ,,soukromé ,, bikery , schází mi v tomto – dá se říct prvním ročníku kategorie 60 + . Myslím si, že je a bude jich přibývat ,
  s 50 je již těžká konkurence. Není to samozřejmě požadavek, jen návrh, jezdíme hlavně pro radost a zdraví. Miloš

  • Dobrý den, děkujeme za připomínku. Po loňských zkušenostech jsme pro letošní rok rozdělili kategorii žen a proto nevylučujeme, že se třeba v dalším ročníku dočkáte kategorie 60+. Těšíme se na vaši účast a doufáme, že se vám závod bude líbít.

  • Poždovali bychom zvláštní kategorii jezdců ve věku 60 +.
   S Borci o šestnáct let mlasdšími so opravdu špatně jezdí. My 60+ bycho se snadneji drželi pohromdě a lépe si závod vychutnali a prožili

   Děkuji
   Ing. Jaromír Válek, roč. 1947, Kolo Obyčejné horské, pevná přední vidlice, 7-kolečko vzdadu, rok výr. cca 21 let
   A kradou se tam odložené svršky ?

   • Dobrý den, děkujeme za připomínku. Uvědomujeme si, že kategorie 50 + je asi opravdu moc široká a výkonnostní rozdíl mezi 50-letým a 65-letým jezdcem může být značný. Bohužel letos jíž kategorie změnit nemůžeme, ale přesto doufáme, že si závod užijete i za těchto podmínek.
    Co se týče krádeží, tak loni jsme žádnou nezaznamenali, ale pro letošní ročník bude k dispozici šatna.